witaj

Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapraszamy do naszego sklepu, a w wolnej chwili do poczytania naszego bloga, w którym znajdziesz ciekawe historie, teksty z życia wzięte, opisy przeprowadzonych lub planowanych renowacji, DIY.

odwiedż nas również
do góry
witaj

w manu design

To miejsce powstało z miłości do designu, ale przede wszystkim do tego co piękne i prawdziwe. Chcemy dzielić się z Wami pasją do mebli z lat 60 i 70-tych. Meble z tych lat nie są wyłącznie kawałkiem drewna obleczonym w materiał, ale mają duszę. Opowiem Wam o ich historii i zaprezentuję ich nowe wcielenia, które być może stanie się początkiem tego, co stworzycie wspólnie: Waszej nowej historii. Napiszecie ją razem w waszym domu.

Tworzymy również nowoczesne, funkcjonalne meble oraz produkty użytkowe, tekstylne i dekoracyjne, które sprawią że wasz dom będzie ciepły, przytulny i piękny. Do realizacji naszych projektów najczęściej stosujemy drewno w różniej postaci. Natura jest dla nas bardzo ważna, inspirujemy się jej harmonijnymi formami i kształtami. Dbamy również o to, aby nie była zaśmiecana, dlatego często używamy elementów wtórnych i recyclingowych. W naszych projektach znajdziecie również interpretacje popularnych klasyków, głównie polskiego designu i tradycyjnych form.